Bize Ulaşın: 0 332 813 67 98

HAKKIMIZDA

 HAKKIMIZDA

1990 yılında SARILAR KÖMÜR olarak Akşehir’de hizmete başlayan firmamız, kömür sektöründe her zaman Akşehir ve bölgesinde öncülük yapan, müşterilerine hizmet ve kaliteden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Daha sonra nakliye sektörünü girerek sektörde saygın firmalar arasına girmiştir. Yenilikçi hizmet anlayışını benimseyen Sarılar Grup inşaat ve inşaat yapı malzemeleri toptan perakende satışına başlamıştır.

2014 yılında İnşaat sektörüne giren firmamız kısa sürede sektördeki paydasını artırmıştır. Bu artışla beraber zamanla istikrara dönüşmüş ve sarılar inşaat olarak sektörde saygın ve güvenilir firma arasında yerini almıştır.

Tecrübesiyle Akşehir ve civarında faaliyet gösterip Sarılar inşaat olarak bölge halkına hayallerini süsleyen evleri inşa etmeye devam etmekteyiz. Önceliğimiz insanlara daha sıcak, güvenli, konforlu ve özenli yaşam alanları hazırlamaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini artıran, kendini sürekli geliştiren Sarılar Grup; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan ruhuyla hizmetlerine devam etmektedir.

Projelerimizi İnceleyin